Projektant / Projektantka instalacji sanitarnych

  • Umowa o pracę/B2B
  • pełny etat
  • praca stacjonarna/hybrydowa

Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie instalacji sanitarnych, w tym systemów HVAC (ogrzewanie, klimatyzacja, wentylacja) oraz instalacji hydraulicznych (CO, WOD-KAN),
  • przygotowanie zestawień materiałowych do zamówień,
  • dobór urządzeń do realizowanych zadań – pomp ciepła, klimatyzacji, wentylacji,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej oraz rozwiązywanie kolizji instalacyjnych,
  • wsparcie w procesie ofertowania.

Nasze wymagania:

  • Uprawnienia do samodzielnego projektowania instalacji sanitarnych,
  • umiejętność samodzielnego doboru oraz projektowania instalacji,
  • znajomość aktualnych przepisów, norm i standardów dotyczących instalacji sanitarnych,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (2 lata),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane).

To oferujemy:

  • Pracę w dobrze zgranym zespole,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • udział w szkoleniach,
  • praca w doświadczonym i zorganizowanym zespole.

Zapraszamy do naszego zespołu!

rekrutacja@airaddiction.pl