Main menu
Wycena 0zł

Sprawdź teraz!

Montaż pomp ciepła
na Dolnym Śląsku

Umów się na spotkanie
+48 733 880 277

Obniż swoje rachunki za ogrzewanie! Sprawdź, czy możesz skorzystać z dofinansowania.

Na obecną popularność pomp ciepła ma wpływ wiele czynników. Głównymi z nich są: niskie koszta eksploatacji, komfort użytkowania, możliwość zastosowania we wszystkich budynkach, ekologia oraz obniżające się koszta instalacji. Obecnie koszt dostawy pompy ciepła jest zbliżony do kosztu dostawy markowego pieca gazowego.

 

Projekt grantowy - Wąsosz, Jemielno i Dobroszyce!

Nasza firma spełnia wszystkie wymogi projektu grantowego. Mamy doświadczenie w realizacji programów gminnych, na koniec realizacji przygotowujemy komplet niezbędnych dokumentów. Umowa, którą podpisujemy z klientami w ramach projektów grantowych, nakłada na nas obowiązek dostarczenia urządzeń i dokumentacji zgodnej z wymaganiami ww. projektu.W naszej ofercie znajdą Państwo również instalacje fotowoltaiczne.
Skontaktuj się z naszym doradcą:
Michał Plantos - +48 733 880 277

 

Program czyste powietrze

Mieszkańcy gmin objętych programem "Czyste powietrze" mogą liczyć na dofinansowanie do wymiany źródła ciepła. Wysokość dofinansowania jest zmienna i zależy przede wszystkim od dochodów rodziny. Naszym klientom pomagamy w uzyskaniu dofinansowania, oraz jego późniejszym rozliczeniu.
Skontaktuj się z naszym doradcą:
Barbara Szumigalska - +48 535 769 107

 

Air Addiction - twój instalator!

Celem naszych działań jest instalacja i obsługa pomp ciepła na poziomie, który zadowoli nawet najbardziej wymagającego inwestora. Jesteśmy z naszymi klientami na każdym etapie realizacji inwestycji: uzyskanie dofinansowania, określenie zapotrzebowania na moc grzewczą, modernizacja kotłowni, instalacja nowych kotłowni, kompletne instalacje CO, CWU oraz WOD-KAN, serwis gwarancyjny urządzeń, serwis pogwarancyjny urządzeń.


Jesteśmy autoryzowanym serwisem poniższych producentów:Naszym klientom oferujemy różne rodzaje pomp ciepła:

 

Typ: powietrze - woda

Ze względu na korzystny stosunek do poniesionych kosztów instalacji i kosztów eksploatacji, są to najbardziej popularne pompy ciepła. Ta grupa urządzęń dzieli się na urządzenia typu monoblock oraz split, z których to drugie jest zdecydowanie popularniejsze. Urządzenie pobiera energię z powietrza zewnętrznego i przekazuje je do wody zasilającej układ Centralnego Ogrzewania w domu. W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań pompy ciepła są zupełnie bezobsługowe. Wykorzystując energię odnawialną pompy ciepła mogą działać w domach jak i obiektach komercyjnych.

 

Typ: powietrze - powietrze

Są to klimatyzatory, które dzięki rozwojowi układów sprężarkowych nadają się do grzania nawet, przy temperaturze zewnętrznej do -25 st. C. Dużym plusem teego rozwiązania jest niski koszt inwestycji, nawet w porównaniu z tradycyjnymi sposobami ogrzewania. Air Addiction ma bardzo bogate portfolio na obiektach, gdzie klimatyzacja jest jedynym źródłem ogrzewania. Nasze instalacje freonowe skutecznie grzeją mieszkania, domy, a nawet wielopiętrowe biurowce. Dodatkowym atutem tego systemu jest możliwość skutecznego chłodzenia latem.

 

Typ: powietrze - woda CWU

Pompa ciepła podgrzewająca ciepłą wodę użytkową doskonale sprawuje się jako dodatkowe źródło podgrzewania wody poza sezonem grzewczym. Mając bezobsługową pompę ciepła, nie potrzebujemy żadnego innego źródła ogrzewania wody. Zbiornik w pompie możemy zintegrować z innym źródłem ciepła, co pozwoli nam dostosować pompę ciepła do naszych potrzeb.

Zapisz

ZapiszJeśli nasza oferta jest skierowana do Ciebie, zapraszamy do kontaktu!

Do góry